Jak to działa

ZAMÓW PROJEKT

Skorzystaj z naszego serwisu usług projektowych, wypełniając wcześniej formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT

WYBIERZ KOLOR

Zamówione przez Ciebie meble przyjadą ręcznie pomalowane naturalną farbą Farrow&Ball. Wybierz stopień połysku i odcień z palety 148 kolorów. Zamów TUTAJ bezpłatny próbnik kolorów Farrow&Ball.

DOPASUJ AKCESORIA

Zabudowę kuchenną możesz uzupełnić o oświetlenie, uchwyty, dekorację okien, pólki oraz sprzęt AGD. Jesteśmy dystrybutorem wyjątkowej marki kuchenek Lacanche, które wspaniale komponują się z meblami CouCou.

SPRAWDŹ WYCENĘ

Po zaakceptowaniu projektu, ustaleniu funkcji i wykończeń przygotujemy wycenę kuchni gotową do zamówienia.

UMÓW MONTAŻ

Przyjedź po szafki osobiście lub skorzystaj z naszej oferty transportu i montażu. Oferta dostępna jest na terenie całej Europy.


JAK NAPRAWIĆ ODPRYSKI
Szafki są pomalowane barwionym podkładem i dwiema warstwami farby Farrow&Ball. Jeśli samodzielnie chcesz naprawić odprysk zamów TUTAJ puszkę farby, podając jej kolor i bazę. Następnie delikatnie przetrzyj najdrobniejszym papierem ściernym miejsce uszkodzenia i pędzlem zamaluj odprysk. Meble najlepiej malować w poziomie aby uniknąć powstawania zacieków. Zwykle używamy bazy eggshell o średnim połysku ale pełny połysk da również bardzo ciekawe efekty.

ZMIANA KOLORU FRONTÓW
Dzięki prostej technologii malowania farbami Farrow&Ball w każdej chwili możesz zmienić kolor szafek. Pamiętaj aby zawsze użyć podkładu przed zmianą koloru.

JAK DOBRAĆ I ZAMONTOWAĆ UCHWYTY
Rozmiar i kształt uchwytów należy dopasować do funkcji szafki – otworzenie zmywarki i lodówki wygodniejsze jest jeśli użyjemy długich uchwytów. Sugerujemy montaż uchwytów w osi ramiaków – tak jak na rysunku

JAK PIELĘGNOWAĆ BLATY
Blaty drewniane należy systematycznie pielęgnować olejem do drewna, Co pół roku należy blat delikatnie przeszlifować drobnym papierem ściernym i nałożyć olej. Z blatów metalowych drobne rysy można usunąć filcem a następnie wypolerować pastą polerską.

Blaty kamienne najlepiej pielęgnować zwilżoną szmatką z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie należy używać płynów do czyszczenia kuchni, preparatów odkamieniających i kwasów. Powodują powstawanie plam i zacieków.